+48 731 50 55 55
+48 608 77 44 44

Twoja firma obchodzi rocznicę istnienia? Niezależnie, ile liczy lat, warto sprawić, by jubileusz był niezapomnianym wieczorem dla wszystkich uczestników. Od tego w dużej mierze zależy renoma i postrzeganie firmy przez pracowników, kontrahentów czy klientów. 

Dlaczego warto organizować jubileusze?

Dobre relacje w biznesie są bezcenne. Mogą mieć duży wpływ na rozwój i wyniki finansowe firmy. Jubileusz niesie za sobą wiele korzyści, zarówno dla właścicieli firmy, jak i pracowników. Przede wszystkim wydarzenie może wpłynąć na atmosferę w firmie, co przekłada się na zaangażowanie pracowników, wzrost lojalności i efektywność w pracy. Ponadto jubileusz to doskonała okazja do zaprezentowania firmy, jako godnego zaufania partnera biznesowego oraz podkreślenia znaczenia marki na rynku. Okrągła rocznica to także dobry moment na wprowadzenie na rynek nowego produktu lub usługi. To doskonałe rozwiązanie pod kątem marketingowym i PR-owym. Dzięki udanym eventom marka może odświeżyć swój wizerunek i zaistnieć w świadomości nowych odbiorców. 

O czym należy pamiętać organizując event?

Niezależnie, czy jubileusz jest okazją do świętowania dla pracowników czy event ma być połączony z wdrożeniem nowej strategii marketingowej, należy zadbać o przygotowania przynajmniej kilka miesięcy wcześniej. Nie trzeba od razu ustalać sztywnego harmonogramu wydarzenia, jednak warto ze sporym wyprzedzeniem zastanowić się nad formą jubileuszu oraz strategią marketingową. Wybierając termin eventu nie trzeba sugerować się wyłącznie datą rozpoczęcia działalności. Lepiej ustalić przedział czasowy, w którym ma odbyć się impreza. W okresie wakacyjnym, świątecznym czy w okolicach długich weekendów nie należy spodziewać się dużej frekwencji. Można również przeanalizować kalendarz wydarzeń własnych oraz kontrahentów – nie należy ustalać daty, w okolicach której organizowane są eventy branżowe, kongresy czy konferencje. Równie ważny jest wybór miejsca wydarzenia, ponieważ będzie determinowało charakter imprezy. Przemowy, atrakcje i zabawa to podstawowe punkty programu. Oprócz cateringu i muzyki można zapewnić gościom występ aktora, muzyka czy kabaretu. Lista zadań jest bardzo długa, dlatego niektóre firmy, które planują dużą imprezę rozpoczynają planowanie nawet rok wcześniej. 

Jak zaplanować jubileusz, który osiągnie sukces?

Organizacja jubileuszy to wyzwanie na najwyższym poziomie. Szansa na wywołanie odpowiedniego wrażenia jest tylko jedna, dlatego należy zadbać o każdy szczegół. W tym celu warto skorzystać z usług agencji eventowej, która posiada duże doświadczenie w organizacji tego rodzaju imprez. Jedną z nich jest Kidsplanet.pl. Specjaliści zadbają o każdy aspekt związany z wydarzeniem – miejsce wydarzenia, catering, aranżacja sali, branding, oprawa muzyczna, usługi konferansjerskie, atrakcje dopasowane do charakteru imprezy, usługi kamerzysty czy fotografa. Agencja eventowa zapewnia kompleksowe usługi – od przygotowania planu i scenariusza wydarzenia, przez realizację zlecenia, na kwestiach technicznych kończąc. Korzystanie z usług specjalistów to duże odciążenie dla firmy, która w tym czasie może skupić się na codziennych obowiązkach i rozwoju biznesu.