+48 731 50 55 55
+48 608 77 44 44

Żadne udane wydarzenie nie może obyć się bez ciekawych atrakcji. Kluczem do świetnej zabawy jest robienie rzeczy niezwykłych, dlatego oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz ciekawych pokazów i angażujących warsztatów. Z myślą o dzieciach w różnym przedziale wiekowym opracowaliśmy wyjątkowe atrakcje na każdą okazję.

Najmłodszym uczestnikom z pewnością spodobają się pokazy iluzjonistów, pokazy taneczne, interaktywny spektakl teatralny, występ klauna, mima czy szczudlarza. Małym odkrywcom szczególnie polecamy interesujące warsztaty naukowe oraz z dziedziny robotyki. Nie może również zabraknąć kreatywnych zajęć, takich jak warsztaty wykonywania biżuterii, tworzenia mydełek, a także warsztaty kulinarne. Wszystkie pokazy i warsztaty prowadzą profesjonalni animatorzy i artyści, dostosowując przebieg zajęć do wieku uczestników. 

Zdajemy sobie sprawę, że na udaną imprezę składają się pozytywne emocje uczestników. Nasz zespół specjalistów dokłada wszelkich starań, by każde wydarzenie stało się niezapomnianym dniem pełnym ciekawych atrakcji, uśmiechu i radości.