+48 731 50 55 55
+48 608 77 44 44

Chcesz zorganizować prestiżowe wydarzenie dla swojej firmy? Gala to szykowny event, który uświetni ważne chwile w firmie, takie jak jubileusz czy prezentacja nowego produktu. Gale mogą przybierać różne formy i spełniać wiele celów np. motywacyjne, promocyjne czy charytatywne. W trakcie wydarzenia najczęściej rozdawane są nagrody dla osób zasłużonych w firmie. Dzięki galom firmowym pokazujesz, że doceniasz swoich pracowników, a także podnosisz morale, zwiększasz chęć do pracy i motywujesz do dalszego doskonalenia umiejętności. 

Ważne momenty wymagają odpowiedniego zaplanowania i perfekcyjnej organizacji. Nasi specjaliści posiadają duże doświadczenie w organizacji eventów firmowych i wiedzą jak uzyskać pożądany efekt. Tworzymy kreatywne scenariusze gali, poznając wymagania klienta i zagłębiając się w kulturę organizacyjną firmy. Motyw przewodni odzwierciedlają wystrój sali, dekoracje stołów, oświetlenie czy muzyka. Dokładamy wszelkich starań, by zaprezentować firmę z jak najlepszej strony. 

Kluczową kwestią jest wybór odpowiedniego miejsca na organizację gali. W tym zakresie najlepiej sprawdzą się okazałe sale, które dają możliwość wykorzystania dużych obiektów użytkowych i dekoracyjnych. Gale mogą odbywać się w elitarnych miejscach z bogatą historią, a także nowoczesnych salach z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Podstawą ekskluzywnych wydarzeń są multimedia w postaci dużych ekranów, na których wyświetlane są dynamiczne prezentacje czy logotypy firmy. W przypadku dużych eventów nie może obyć się bez spektakularnych atrakcji w postaci koncertów czy występów tanecznych lub akrobatycznych. Całość dopełni wyreżyserowana gra świateł oraz wysokiej klasy nagłośnienie. Nasi specjaliści zadbają o połączenie wszystkich tych elementów, by uczestnicy eventu poczuli się wyjątkowo. Jednak gala nie musi być zorganizowana z rozmachem. Z przyjemnością podejmujemy się planowania klasycznych i eleganckich wydarzeń, które na długo zapadną w pamięć zaproszonych gości. 

Organizacja gali obejmuje:

  • wybór lokalizacji zgodnie z wymaganiami klienta,

  • atrakcje w wybranym motywie przewodnim,

  • obsługę profesjonalnego konferansjera,

  • wysokiej jakości catering,

  • zakwaterowanie,

  • oprawę muzyczną,

  • oświetlenie i nagłośnienie,

  • nadzór nad wydarzeniem.

Organizacja gali firmowej to nie tylko atrakcje i sprzęt, ale przede zaangażowanie naszego zespołu. Dbamy o każdy szczegół, by każdy uczestnik wydarzenia zapamiętał te chwile na długi czas.