+48 731 50 55 55
+48 608 77 44 44

 

 

Paulina

 

Pomimo młodego wieku, mam już spore doświadczenie w pracy z dziećmi i wiem jedno - uwielbiam tę pracę.  Jako wolontariuszka współpracowałam z Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz ze szkolną świetlicą, umilając czas najmłodszym. Współtworzę także gry miejski oraz biorę czynny udział w wielu imprezach, wcielając się w rolę animatora. Mam wiele pasji, które staram się łączyć, m.in. jestem zaangażowana w liczne projekty teatralne. Niezależnie od tego czy poświęcam czas dzieciom, czy organizuję spektakl dla starszych - najwięcej radości sprawia mi uśmiech osób, z którymi pracuję.

 

Agata

Witajcie! Nazywam się Agata, ale wolę gdy mówi się na mnie po prostu Resia. Od kilku lat zajmuję się animacją czasu wolnego dla dzieci. Mam ukończony kurs animacji czasu wolnego oraz psychologie zabawy. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi, ale który z animatorów nie lubi. Jestem studentką Wyższej Szkoły Promocji, Mediów i Show Businessu w Warszawie. Śpiewam, macham ogniem no i uwielbiam gry planszowe. Z dziećmi bawię się nie tylko w pracy. Niem mam problemu z nawiązaniem kontaktu z milusińskimi. Dzieci zawsze  odwzajemniają mój uśmiech. 

 

Karolina

Jestem studentką trzeciego roku na SGGW w Warszawie. Od 11 lat jestem harcerką, a od 3 lat mam  własną drużynę, której organizuję wakacje, ferie oraz wszelkie aktywności drużynowe. Od 2 lat zajmuję się animacją. Jestem osobą milą, sumienną i lubiąca przebywać z dziećmi. W Kids Planet pracuję jako animatorka przyjęć urodzinowych, moją specjalizacją jest prowadzenie imprez dla dzieci.  Muszę przyznać, że praca ta sprawia mi wiele satysfakcji.


Sylwia

Nazywam się Sylwia. Jestem absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Pracuję z dziećmi od 5 lat, początkowo jako opiekunka, teraz jako animatorka zabaw. Jestem osobą radosną i kreatywną, z głową pełną pomysłów. Podczas eventów najczęściej możecie mnie spotkać przy malowaniu buziek, skręcaniu balonów. Bardzo lubię pracę z dziećmi, ich uśmiech daje mi mnóstwo satysfakcji i motywacji do wymyślania coraz lepszych zabaw.


Agnieszka

Jestem studentką pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Na co dzień działam jako wolontariusz, pomagając osobom niepełnosprawnym. Od paru lat pracuję jako animator zabaw dziecięcych oraz konferansjer. W pracy z dziećmi fascynuje mnie ich niekończąca się energia. Uwielbiam skręcać balony i jestem w stanie wyczarować z nich każdy kształt. Jednak największą radość daje mi prowadzenie imprez dla dzieci.

Emilia

Studiuję pedagogikę na APS w Warszawie. Od 2009 roku prowadzę grupe zuchów w ZHP, z którymi wyjeżdzam na obozy letnie oraz zimowe. Od kilku lat prowadzę także  w ośrodkach młodzieżowych, domach kultury animacje dla dzieci i młodzieży. Jako animator podczas urodzin pracuję od 2 lat. Moimi ulubionymi tematami są urodziny pirackie oraz Scooby Doo ponieważ uwielbiam odkrywać tajemnicze zagadki.

Agnieszka

Jestem studentką III roku bezpieczeństwa wewnętrznego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi początkowo zdobywałam jako wolontariuszka współpracująca z fundacją. Od 3 lat pracuję z dziećmi jako animator na przyjęciach urodzinowych oraz eventach. Moja praca przynosi mi wiele radości a moją specjalizacją jest wiązanie najróżniejszych kształtów z balonów.

Weronika

Jestem studentką II roku AP. Moja specjalizacja to wizaż. Podczas licznych eventów dla Kids Planet odpowiadam za artystyczne malowanie buzi dzieciom oraz ich charakteryzację. Mam dużą wyobraźnię, która pomaga mi w tworzeniu unikatowej biżuterii.

 

Justyna

Jestem abstolwentką Pedagogiki osób niedostosowanych społecznie na PWSZ w Głogowie, oraz Pedagogiki ogólnej i przedszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim.Obecnie od kilku lat pracuję przede wszystkim jako nauczyciel edukacji przedszkolnej. Od sześciu lat pracuję jako animator zabaw dziecięcych i konferansjer na dużych imprezach masowych nie tylko dla dzieci. W Kids Planet specjalizuje się w prowadzeniu imprez dla dzieci. W swojej pracy z dziećmi, natchnieniem dla mnie jest zdanie wypowiedziane przez Janusza Korczaka „Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje – przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

 

 


Ola

Jestem studentką Psychopedagogiki kreatywności Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie; Animatorką zabaw dziecięcych oraz Wychowawcą kolonijnym. Od ponad 6 lat pracuje z dziećmi zarówno tymi małymi, jak i większymi. Największą radość sprawia mi uśmiech dziecka. W wolnym czasie lubię podróżować oraz przemierzać ,,świat” na rowerze.


Agnieszka

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Kulturoznawstwo, oprócz
tego skończyłam podyplomowe studia Organizacji Wydarzeń i Sponsoringu.
Jako dziecko byłam związana z teatrem, śpiewałam w chórze Alla Polacca przy Teatrze Wielkim, gdzie w późniejszych pomagałam przy przy organizacji VIII Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Moniuszki

W Kid’s Planet  pracuję w charakteryzatorni oraz jako pomoc w prowadzeniu zabaw

W okresie lata uczestniczę w koloniach i obozach tematycznych jako wychowawca.

 Moimi celem jest przekazanie jak najwięcej uśmiechu i pozytywnej energii najmłodszym 

Danusia

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego na specjalizacji Pedagogika przedszkolna z rewalidacją. W swoim doświadczeniu zawodowym miałam przyjemność wyjeżdżać z dziećmi i młodzieżą na obozy letnie i zimowe, na których byłam Wychowawcą Kolonijnym. Prywatnie opiekowałam się dziećmi od wieku żłobkowego aż po szkołę podstawową. W Kids Planet pracuję od września 2012r. Każda forma pracy z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność, radość oraz satysfakcję.

 

Martyna

Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 4 lat pracuje z dziećmi, jako instruktor harcerski i animator. Uczestniczę również w obozach i zimowiskach jako wychowawca kolonijny. Największą satysfakcję w pracy z dziećmi sprawia mi ich uśmiech na buziach gdy tworzą wspaniałe prace plastyczne z przeróżnych materiałów. Toteż często można spotkać mnie przy stoiskach arts&crafts.

Amelia

Uczę się w Liceum Plastycznym, specjalizacja- projektowanie mebla. Mam trzy letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jako instruktor tańca, wcześniej- animator dodatkowych zajęć plastycznych w przedszkolu. Lubię pracować z dziećmi, miło obserwować widoczne postępy i satysfakcje dzieci. Specjalizuję się w malowaniu buzi i wszelkich zabawach ruchowych.

Katarzyna

Jestem licencjonowanym dietetykiem. Obecnie kontynuuję studia drugiego stopnia na tym samym kierunku. W wolnych chwilach prowadzę edukację żywieniową dla dzieci, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję z możliwości połączenia swojej pasji zawodowej z pracą. W Kids Planet pracuję zwykle jako pomoc w prowadzeniu zabaw sportowych i tanecznych. Otwartość, poczucie humoru i zaangażowanie sprawiają, że dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach z moim udziałem.

Małgorzata

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego o kierunku Pedagogika-edukacja przez sztukę. Obecnie studiuję Kulturoznawstwo-zarządzanie kulturą na UKSW w Warszawie. Na co dzień pracuję jako opiekunka i pomoc nauczyciela  w prywatnym przedszkolu. Mam wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi zarówo jako opiekunka jak i animator. Moją przygodę zaczęłam od prowadzenia urodzin, a następnie udział  w eventach. Ukończyłam także kurs animatora czasu wolnego Rainbow Tours. Intesresuję się sztuką, uwielbiam podróżować i poznawać nowe kultury. W pracy animatora najbardziej sprawia mi przyjemność malowanie buzi dzieci i prowadzenie zajęć plastycznych.

Karolina

Jestem studentką studiów magisterkich na kierunku Ochrona Środowiska. Mam 4-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako animator na przyjęciach urodzinowych i imprezach okolicznościowych. Interesuje się środowiskiem i świadomością ekologiczną wśród dzieci i młodzieży. W Kids Planet prowadzę tematyczne i ogólne imprezy urodzinowe oraz jestem konferansjerem na imprezach firmowych. Bardzo lubię prowadzić urodziny, pikniki i eventy o tematyce ekologicznej, ponieważ wierzę, że przez zabawę dzieci mogą się dużo nauczyć i nabrać przyjaznych środowisku zachowań.

Aleksandra

Studiuję turystykę i rekreację w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od 13 roku życia działam w Związku Harcerstwa Polskiego, obecnie jako instruktor. Wielokrotnie byłam opiekunem na obozach harcerskich, pełniąc funkcje ratownika medycznego. Interesuję się podróżami, w wolnych chwilach gotuję i czytam fantastykę. Dzieci przypominają mi jak niewiele czasem potrzeba by wywołać uśmiech i wdzięczność u drugiej osoby. W Kids Planet zajmuję się głównie prowadzeniem zabaw i gier animacyjnych, malowaniem buziek i opieką nad naszymi najmłodszymi dzieciaczkami.

 

Sara

Jestem studentką pielęgniarstwa na Akademii Wichowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam trzy lata temu pracując w każde wakacje na akcji "Lato w mieście" jako wychowawca kolonijny. Podejmuję się wszelkich prac plastycznych oraz manualnych, które sprawiają dzieciom wiele przyjemności i rozwijają ich wyobraźnię. Zapał i ciekawość z jaką podchodzą do zabaw na eventach zorganizowanych przez Kids Planet daje mi wiele radości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Marta

 Jestem nauczycielem wychowania fizycznego, absolwentką Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku. Przez 8 lat grałam w siatkówkę w łomżyńskim klubie sportowym. Sport i praca z dziećmi to moje dwie pasje, które można połączyć w praktyce zawodowej i czerpać z tego ogromną satysfakcję. W Kids Planet zajmuję się zajęciami animacyjnymi, starając się, aby poprzez zabawę aktywizować młodych ludzi do zdrowego trybu życia.

Marzena

Konferansjer, Animator, z wykształcenia Pedagog.

Prezenterka telewizyjna, prowadząca programy interaktywne dla telewizji Polsat, TVN i TV4. Zdobyte doświadczenie w prowadzeniu programów na żywo, wykorzystuje w pracy konferansjera.

Pedagogiczne podejście do najmłodszej grupy odbiorców w połączeniu z nabytymi umiejętnościami, pozytywnie wpływa na budowanie dobrych relacji z dziećmi.

W kontakcie bezpośrednim z podopiecznymi hołduje zasadzie:

Dziecko jest dobre. Jeśli nie umie - naucz. Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż.

W wolnych chwilach... lubi czytać książki, najchętniej o tematyce kryminalnej i jeździć na rolkach.


Klaudia

Jestem studentka A