+48 731 50 55 55
+48 608 77 44 44

          

Organizacja Dnia Dziecka !

Kids Planet – to agencja eventowa najdłużej funkcjonująca w województwie mazowieckim, która specjalizuje się w tworzeniu rodzinnych imprez. Największe doświadczenie mamy  w organizacji imprez dla dzieci. Ze względu na zróżnicowanie wiekowe dzieci na imprezie, oferujemy atrakcje dla każdego.

Kompleksowa organizacja imprez z okazji Dnia Dziecka na pikniku plenerowym? To nasza specjalność!

Zapewniamy 100% satysfakcji z naszych usług!

Bezpieczeństwo na każdej naszej imprezie gwarantowane!

Podczas każdej imprezy gwarantujemy ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności. Ponadto każda impreza ubezpieczana jest oddzielnie.

Zachęcamy do organizacji wyjątkowej imprezy z okazji Dnia Dziecka. Gwarantujemy interesujące warsztaty dla dzieci w każdym wieku. Oferujemy wynajem nadmuchiwanych atrakcji – zjeżdżalni, trampolin, zamków do skakania, symulatorów lotu. Zapewniamy występy artystów, współpracę z najlepszymi animatorami i konferansjerami, a także ciekawe scenariusze imprez.

Wynajem profesjonalnych dmuchańców i urządzeń rozrywkowych

Nasza agencja oferuje profesjonalną organizację imprez z okazji Dnia Dziecka. Posiadamy możliwość wynajmu urządzeń nadmuchiwanych – zjeżdżalni, zamków do skakania w różnych rozmiarach i kształtach, nadmuchiwany tor przeszkód, a także urządzenia rozrywkowe między innymi kula zorbingowa, kula wodna, eurobungee, symulatory lotu, mega pilkarzyki, ciuchcie, karuzele, mini zapasy, siłacz czy cymbergaj. 

Pokazy najlepszych artystów

Wieloletnia współpraca z doświadczonymi artystami pozwala nam zaoferować interaktywne programy artystów, podczas których uczestnicy są włączani do udziału w pokazie. Oferujemy pokaz Magika, występ Klauna, szczudlarza, mima. Dodatkowo proponujemy interaktywny spektakl teatralny, pokazy baniek mydlanych, lot balonem, a także pokaz lotnictwa, karykaturzystów, fireshow, występ kabaretu, koncerty i inne atrakcje.

Warsztaty manualne

Wyjątkowe i nowoczesne warsztataty manualne, które organizujemy umożliwiają uczestnikom tworzenie różnych przedmiotów, którą stają się pamiątką z imprezy. Innowacyjne warsztaty naukowe, kulinarne, elektryczne, kosmiczne, mydlarskie czy biżuterii, również są niebywałą atrakcją.

Najlepsi animatorzy dla dzieci oraz doświadczeni konferansjerzy

Kadra animatorów i konferansjerów to osoby doświadczone i wykształcone kierunkowo. Współpracują z Kids Planet od kilku lat, dlatego wiemy jak dobrze dobrać odpowiedniego animatora do rodzaju imprezy i zróżnicowania wiekowego dzieci.

Kreatywny scenariusz imprezy

Każda impreza jest inna, dlatego dokładamy wszelkich starań, by program imprezy był niepowtarzalny i pozostał na dłużej w pamięci naszych uczestników. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie imprez tematycznych związanych ze sportem, bajką, tańcem, ekologią czy ukierunkowanych na edukację. Przygotowujemy również imprezy związane ze strategią firmy lub profilem jej działalności.

Wynajem i obsługa urządzeń technicznych

Zapewniamy profesjonalizm i kompleksowość w obsłudze technicznej naszych imprez plenerowych i pikników. Oferujemy również wynajem sceny, oświetlenia estradowego, nagłośnienia, namiotów piknikowych, ławostołów cateringowych, a także agregatów prądotwórczych.

Oryginalne prezenty dla uczestników imprezy

Oferujemy zorganizowanie prezentów na pamiątkę, dla wszystkich uczestników imprezy. Mogą być to prezenty z podziałem na wiek dzieci, a także uniwersalne odpowiednie dla każdego uczestnika. Prezenty mogą być dobrane do tematu przewodniego imprezy  zabawki kreatywne czy zestawy logiczne. Każdy prezent jest pakowany oddzielnie i podpisywany.

Organizacja miejsca imprezy (miejsca plenerowe, sale)

Miejsca imprez plenerowych, jak i organizowanych w pomieszczeniach są przez nas sprawdzone i rekomendowane. Wszystkie posiadają dogodny dojazd i odpowiedni parking. Są dostosowane do charakteru imprezy i liczby uczestników.

Organizujemy imprezy w pomieszczeniach między innymi w przestronnych salach, obiektach sportowych, kręgielniach, muzeach czy obiektach zabytkowych.

Imprezy plenerowe organizujemy w wielu miejscach, między innymi na folwarku, w stadninie koni, na polu golfowym czy w parkach.

Organizacja imprez dla dzieci 

Gorąco zapraszamy do kompleksowej organizacji imprez w okolicach Krakowa i w jego centrum. Każdy scenariusz przygotowany przez nas jest indywidualnie dostosowany do danej imprezy. 

Organizacja imprez dla dzieci Poznań

Serdecznie zapraszamy do organizacji imprez w Poznaniu i okolicach. Gwarantujemy niebanalny program imprezy. 

 

Zapraszamy do galerii - KLIKNIJ 

KLIKNIJ I POLUB NAS NA FACEBOOKU

KLIKNIJ I OBEJRZYJ NAS NA YOUTUBE!

 KLIKNIJ I ZOBACZ !

 KLIKNIJ I WEJDŹ NA NASZ BLOG !

  KLIKNIJ I ZOBACZ!

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod nr telefonu 731 505 555 
oraz adresem e-mail imprezy@kidsplanet.com.pl