+48 731 50 55 55
+48 608 77 44 44

organizacja pikników plenerowych            pikniki plenerowe

Organizacja imprez plenerowych dla dzieci - Zapraszamy!

Kids Planet jako uznana marka na rynku ma najdłuższy staż w organizacji imprez rodzinnych

Niezapomniana impreza plenerowa? Tylko u nas! Dla kogo? Dla firm, placówek oświaty, administracji państwowej. Znamy najlepsze miejsca plenerowe, gdzie oferujemy: catering grillowy, strefy atrakcji dla dzieci z podziałem na wiek dzieci, prowadzenie imprez dla dziecidmuchańce, a także występy najlepszych artystów.

W profesjonalnej organizacji imprez plenerowych dbamy o jakość i detale. 

Zapewniamy 100% satysfakcji z naszych usług!

Bezpieczeństwo na naszych imprezach jest gwarantowane!

Podczas  każdego pikniku plenerowego gwarantujemy ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności jaką jest prowadzenie imprez dla dzieci. Ponadto każda impreza ubezpieczana jest oddzielnie. 

 

Organizacja pikników plenerowych, organizacja imprez plenerowych - tylko z nami! organizacja imprez plenerowych

Występy artystów najwyższej klasy

Organizując pikniki plenerowe zapewniamy najwyższej klasy występy artystów. Oferujemy pokaz iluzjonisty,organizator imprez i pikników plenerowych występ Klauna, szczudlarza, mima. Dodatkowo proponujemy interaktywny spektakl teatralny, pokazy baniek mydlanych, lot balonem, a także pokaz lotnictwa, karykaturzystów, fireshow, występ kabaretu, koncerty i inne atrakcje. 

Warsztaty na imprezy i pikniki plenerowe

Edukacja przez integrację to nasza specjalność. Zapewniamy niezwykłe warsztaty elektryczne, naukowe, kosmiczne, mydlarskie, artystyczne, a także wiele innych, na których można poszerzać swoją kreatywność i mieć dobrą zabawę!

Najlepsi animatorzy dla dzieci oraz doświadczeni konferansjerzy

Animatorzy i konferansjerzy, z którymi współpracujemy to osoby sprawdzone, doświadczone, mające wykształcenie kierunkowe. Jest to najlepsza kadra, ponieważ każdego animatora dobieramy tak, by był najlepszy dla danej atrakcji i specyfiki imprezy plenerowej.

Oryginalne scenariusze imprez plenerowych

Specyfika organizowanego przez nas wydarzenia pozwala nam tworzyć programy szyte na miarę danej imprezy. Zajmujemy się tworzeniem programów sportowych, tanecznych, ekologicznych, artystycznych, związanych z konkretnymi bajkami a także związanych ze strategią firmy czy profilem jej działalności.

Wynajem urządzeń technicznych

Zapewniamy profesjonalizm i kompleksowość w obsłudze technicznej naszych imprez plenerowych i pikników. Oferujemy wynajem sceny, oświetlenia estradowego, nagłośnienia, namiotów piknikowych, ławostołów cateringowych, a także agregatów prądowórczych. 

Prezenty dla uczestników imprezy

W ofercie mamy możliwość wyboru prezentów z naszych katalogów. Są one przygotowywane w oparciu o oczekiwania naszych Klientów (zestawy logiczne, zabawki z podziałem na wiek, zabawki kreatywne, możliwość przygotowania wizualizacji). Oferujemy również organizację kreatywnych paczek i prezentów.

Organizacja miejsca plenerowego imprezy

Mamy w ofercie wyjątkowo ciekawe miejsca, w których organizujemy imprezy plenerowe. Nasza baza lokalizacji imprez jest duża i zróżnicowana, a każde z miejsc przeznaczonych do zorganizowania imprezy plenerowej ma dobrą lokalizację, posiada parking, miejsce na grilla i ognisko, a także wystarczająco duże zadaszenie chroniące przed deszczem. Pikniki plenerowe mogą odbywać się w wielu miejscach – na folwarku, w stadninie koni, polu golfowym czy parku.

Organizacja cateringu grillowego

Gwarantujemy szeroki wybór cateringu na każdą imprezę plenerową. W ofercie posiadamy dania z grilla, a także ekologiczne przekąski.

Kreatywne gadżety reklamowe

Kompleksowa organizacja imprezy to również gadżety reklamowe. Oferujemy organizację zakupu i branding gadżetów dla uczestników imprezy. Możemy zorganizować również branding balonów, rollupów, winderów oraz wielu innych gadżetów, które są funkcjonalne i nowoczesne.

Logistyka imprezy

Podczas organizacji każdej imprezy ważne są szczegóły. Dlatego każde wydarzenie ma ścisle określoną logistykę. Dbamy o to, by  pierwsze wrażenie było jak najlepsze. Powitanie gości odbywa się w dobrze zorganizowanym punkcie recepcyjnym, gdzie czekają na uczestników imprezy opaski, podział na grupy, a także wprowadzenie listy gości.

Organizacja imprez dla dzieci Kraków

Gorąco zapraszamy do kompleksowej organizacji imprez w okolicach Krakowa i w jego centrum. Każdy scenariusz przygotowany przez nas jest indywidualnie dostosowany do danej imprezy. Współpracujemy z najlepszymi animatorami w Krakowie. Oferujemy duży wybór sprzętu, między innymi: dmuchańce, trampoliny kule zorbingowe. Pracujemy z najlepszymi artystami (Iluzjonista, Klaun, Sczudlarze, fireshow, pokazy baniek mydlanych). Posiadamy profesjonalne zaplecze technnicze umożliwiające kompleksową obsługę imprez (scena, nagłośnienie, oświetlenie). Realizujemy wszystkie pomysły!

Organizacja imprez dla dzieci Gdańsk

Zapewniamy kompleksową obsługę imprez w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach. Zapewniamy kreatywnie zorganizowane i niezapomniane imprezy. Oferujemy bogaty wybór sprzętu animacyjnego (kula wodna, eurobungee, ścianka wspinaczkowa, a także wiele innych). Zajmujemy się również pokazami artystycznymi najwyższej klasy, zawierających m.in. pokaz Iluzjonisty, występ Klauna, Interaktywny spektakl teatralny i inne atrakcje. Współpracują z nami najlepsi animatorzy w Trójmieście!

Organizacja imprez dla dzieci w Poznań

Serdecznie zapraszamy do organizacji imprez w Poznaniu i okolicach. Gwarantujemy niebanalny program imprezy. Dzięki współpracy z najlepszymi, doświadczonym animatorami jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł. Profesjonalny sprzęt animacyjny oraz rozrywkowe i dmuchańce pomogą uczestnikom w zdobywaniu niezapomnianych doświadczeń. Oferujemy również występy Magika, Klauna, interaktywny spektakl teatralny, warsztaty naukowe oraz warsztaty z robotyki. Zawsze dbamy o najwyższą jakość i detale.

Organizacja imprez dla dzieci w Wrocław

Profesjonalna obsługa imprez we Wrocławiu i okolicach. Zapewniamy indywidualny, kompleksowo dopasowany do potrzeb klienta scenariusz. Oferujemy animatorów, z którymi współpracujemy od lat i wiemy, że są dobrze wykwalifikowani i odpowiednio doświadczeni w swojej pracy. Posiadamy profesjonalny sprzęt animacyjny, który w połączeniu z pokazami artystów gwarantuje wspaniałą zabawę. Oferujemy również pokazy iluzjonisty, występy Klauna, interaktywny spektakl teatralny, warsztaty naukowe czy warsztaty z robotyki.

Zapraszamy do galerii - KLIKNIJ

fbKLIKNIJ I POLUB NAS NA FACEBOOKU

KLIKNIJ I OBEJRZYJ NAS NA YOUTUBE!

 KLIKNIJ I ZOBACZ !

 KLIKNIJ I WEJDŹ NA NASZ BLOG !

  KLIKNIJ I ZOBACZ!


Szczegółowe informacje dostępne są pod nr telefonu 731 505 555 
oraz adresem e-mail imprezy@kidsplanet.com.pl