+48 731 50 55 55
+48 608 77 44 44

Z nami na nowo odkryjesz team building. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji imprez integracyjnych dla firm. Zapewniamy pełne emocji atrakcje, które na długo pozostaną w pamięci uczestników. Od początku istnienia naszej firmy zorganizowaliśmy setki wydarzeń, również dla firm z wielu różnych branż. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować doskonale dopasowane scenariusze, które zaangażują wszystkich członków zespołu. Zapewniamy niebanalny program imprezy, doświadczoną obsługę i profesjonalne zaplecze techniczne. W zależności od potrzeb i pogody firmowe imprezy integracyjne mogą odbywać się w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w plenerze. 

Impreza integracyjna dla pracowników obejmuje:

  • scenariusz dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta,
  • obsługę doświadczonych konferansjerów i animatorów,
  • występy artystów,
  • interesujące warsztaty,
  • atrakcje o charakterze rozrywkowym,
  • pyszny catering,
  • zaplecze sanitarne i techniczne.

Projektujemy scenariusze wydarzenia w oparciu o wszelkie sugestie, potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Jako firma organizująca imprezy integracyjne dajemy dowolność w wyborze motywu przewodniego eventu, ściśle związanego z brandingiem firmy. Nasz zespół sprawuje pieczę nad przebiegiem imprezy, a w razie potrzeby modyfikuje jej przebieg. Wiemy jak radzić sobie w różnych sytuacjach – dopilnujemy, aby impreza integracyjna dla pracowników była satysfakcjonująca. 

Dlaczego warto zdecydować się na imprezy integracyjne?

Imprezy integracyjne dedykowane są nowopowstałym zespołom pracowniczym oraz grupom, w których brakuje dobrej komunikacji w pracy. Oferowane przez nas aktywności tworzą między pracownikami więzi, co przekłada się na dobrą atmosferę w pracy. Oprócz tego pracownicy uczą się współpracy między sobą oraz rozwiązywać codzienne problemy. W czasie wydarzenia budujemy atmosferę wzajemnego zaufania. W tym dniu każdy pracownik, niezależnie od zajmowanego stanowiska, staje się równy i znikają podziały. Wspólne zadania i gry wymagają od pracowników zaangażowania czy wzajemnej pomocy. Dokładamy wszelkich starań, by każdy uczestnik dobrze się bawił i zintegrował ze współpracownikami. 

Firmowe imprezy integracyjne to doskonała okazja do zacieśniania więzi między pracownikami. Regularnie organizowane eventy mogą korzystnie wpłynąć na atmosferę w pracy, a co za tym idzie, zwiększyć zaangażowanie pracowników w wykonywane obowiązki.