+48 731 50 55 55
+48 608 77 44 44

Kongresy muszą być czymś więcej niż tylko narzędziem do wymiany doświadczeń i wiedzy uczestników. Należy je traktować jako dodatkową atrakcję, która przeniesie kontakty zawodowe na bardziej towarzyski grunt i pozwoli nawiązywać nowe relacje. Organizacja kongresów to doskonała okazja do podkreślenia obecności marki na rynku oraz budowania pozycji w branży. Nasi specjaliści projektują wydarzenia spełniające określone cele biznesowe. Organizujemy, planujemy oraz koordynujemy cały projekt, by nasi klienci mogli zająć się tym, co naprawdę ważne, czyli rozwojem swojego biznesu.

Zakres naszych usług obejmuje:

  • Wybór lokalizacji

Jedną z najważniejszych kwestii podczas organizacji kongresu jest wybór lokalizacji. W zależności od branży i charakteru wydarzenia zapewniamy dogodne miejsce, które zachęci uczestników do przybycia, a dodatkowo podkreśli pozycję firmy w branży.

  • Zakwaterowanie 

Kolejnym istotnym aspektem jest zapewnienie uczestnikom zakwaterowania – szczególnie, jeżeli wydarzenie trwa kilka dni. Nasi specjaliści zadbają o noclegi dla gości oraz całościową obsługę.

  • Sprawdzony catering

W zależności od charakteru wydarzenia oraz preferencji żywieniowych zapewniamy uczestnikom kongresu pełną obsługę cateringową. Zaproponujemy listę posiłków na ciepło i zimno, przekąsek i napojów.

  • Multimedia

Obsługa multimedialna kongresu to duże wyzwanie, które wymaga wiedzy i zaangażowania. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie w obsłudze multimedialnej eventów, dzięki czemu możesz być pewien, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

  • Obsługa techniczna

Profesjonalne wsparcie techniczne gwarantuje sprawny przebieg kongresu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu wykształciliśmy zestawy procedur oraz nabyliśmy praktyczne umiejętności, z których korzystamy przy nowych projektach.  

  • Wsparcie logistyczne

Organizacja kongresów to duże wyzwanie logistyczne. Nasi specjaliści zadbają o czasochłonne i skomplikowane kwestie.

  • Dodatkowe atrakcje

Organizacja kongresu ma na celu nie tylko budowanie relacji biznesowych. Nasi specjaliści zadbają o dodatkowe atrakcje, które zacieśniają więzy pomiędzy uczestnikami eventu, tworząc bardziej rozrywkową atmosferę. 

Zadowoleni uczestnicy kongresów to także nasz sukces, dlatego dbamy o każdy szczegół, aby wydarzenie przebiegło w znakomitej atmosferze.