+48 731 50 55 55
+48 608 77 44 44

Organizacja urodzin dla chłopców na PGE Narodowym - Zapraszamy!

Urodziny na PGE Narodowym odbywają się w następujących miejscach:

1. Promenada Stadionu

Na początku dzieci przez profesjonalne nagłośnienie stadionowe będą mogły złożyć jubilatowi życzenia urodzinowe. Następnie będzie czas na zrobienie zdjęć oraz przejście po promenadzie, zwiedzając stadion.

2. Szatnia piłkarska

Uczestnicy urodzin zobaczą jak wygląda prawdziwa szatnia piłkarska. Ta sama, w której przebierała się Reprezentacja Polski. 

3. Sala animacyjna

W udekorowanej sali  animacyjnej na dzieci będzie czekał poczęstunek oraz specjalna strefa charakteryzatornii (profesjonalne malowanie twarzy w barwach narodowych). Następnie chłopcy zostaną ucharakteryzowani na kibiców.

Zabawę zaczynamy pokazem trików piłkarskich przez profesjonalnego Instruktora piłki nożnej, poźniej na dzieci czeka wiele zabaw sportowych prowadzonych przez animatora/ Instruktora piłki nożnej*:

  • Rozgrzewka na wesoło - czyli trening pod okiem animatora/ Instruktora, w którym dzieci wezmą udział w licznych konkurencjach sportowych, które pozwolą sprawdzić szybkość, siłę, zręczność i pomysłowość dzieci.
  • Zabawa sportowa, w której każde dziecko będzie mogło spróbować swoich sił w strzale do bramki. Każde dziecko będzie miało trzy możliwości strzału o różnych stopniach trudności. Strzały będą się różnić odległością od bramki, ustawieniem zawodnika.
  • Mecz piłki nożnej - następnie dzieci rozegrają mini mecz, który będzię sędziowany przez animatora/ Instruktora Piłki nożnej.

To nie koniec! Kolejne zabawy, będą przeprowadzać profesjonali animatorzy. Na dzieci czekają różne stacje, w których zostanie sprawdzona ich wiedza, sprawność i wytrwałość:

  • Rzut do celu, czyli sprawdzenie celności zawodników
  • Wykonywanie odbić piłką nożną, czyli sprawdzenie umiejętności – wygrywa osoba, która zrobi ich najwięcej!
  • Wykonywanie zadań sportowych na czas, czyli sprawdzenie wytrwałości zawodników

Po odbyciu wszystkich stacji na uczystników zabawy czeka tort w kształcie stadnionu! (lub innym na specjalne życzenie)

Atrakcje dodatkowe:

1. Autorskie koszulki bawełniane z logiem stadionu.

2. Koszula piłkarska w kolorach Reprezentacji i wybranym przez jubilata numerem ulubionego piłkarza.

3. Medale imienne - medale w kolorze złotym, na szarfach biało-czerwonych. Medale w kształcie okrągłym z nadrukiem piłki, z numerem 1, z tyłu medalu nadruk imienia (bądz imienia i nazwiska).

4. Występ iluzjonisty - (30min) jest to interaktywny pokaz, w którym dzieci oraz rodzicę biorą aktywny udział. Występ pozwoli bowiem na przeniesienie się do tajemniczego świata magii i niedopowiedzeń.

5. Występ klauna - (30min) polega na inscenizacji  wielu  ciekawych i interesujących sztuczek, w których mogą wziąć udział dzieci uczestniczące w imprezie. Podczas występu Klaun przedstawia: żonglerkę, akrobatykę, pantomimę wprawiającą widownię we wspaniały nastrój.

6. Animator w stroju klauna - animator przez cały czas trwania imprezy jest w stroju klauna oraz animuje dzieci. Dodatkowo maluje buzie i skręca dla dzieci zwierzobalony.

7. Animacje z Instruktorem Piłki Nożnej - (60min) pokaz trików oraz mini mecz dla dzieci młodszych oraz profesjonalny trening dla dzieci starszych. Oraz przeprowadzenie zabaw takich jak rozgrzewka na wesoło, wybór króla strzelców.

8. Wycieczka dla rodziców - specjalnie przygotowana dla opiekunów wycieczka w trakcie trwania urodzin, po całym Stadionie Narodowym z przewodnikiem na wyłączność.

*Atrakcje dodatkowe

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod nr telefonu 731-505-555 oraz adresem e-mail imprezy@kidsplanet.com.pl